Biznes Mailowy


Od planu do realizacji...

Dream! Plan! Success!

Wszyscy lubimy historie o sukcesie, o tym jak komuś się udało, prawda? Lubimy opowieści o rzuconej pracy w korporacji, aby móc otworzyć własny biznes na podstawie swoich pasji? Takie historie najlepiej czyta się podczas piętnastominutowej przerwy w pracy, czytasz i marzysz. Lubimy historie biznesmenów, opisujących w jaki sposób doszli do swoich sukcesów, jak zaczynali i poprzez ciernie dochodzili do gwiazd. Mam coś dla Ciebie, przeczytaj.

Poniżej przedstawię Ci zaproszenie na dwudniowe szkolenie, które może odwrócić Twoje życie i sprawić, że sam napiszesz historię swojego sukcesu, który zaczął się od małej zmiany i realizacji długo kiełkującego marzenia. Szkolenie prowadzone będzie przez trenerów Beatę Kapcewicz, Krzysztofa Hillara, Joannę Gdaniec oraz gościa specjalnego Jakuba B. Bączka. Każda z tych osób ma swoją historię. Do tego miejsca, w którym dzisiaj są, dochodzili swoimi drogami, aby w pewnym momencie je złączyć.

Beata Kapcewicz.jpgObejrzyj koniecznie video z rozmowami, które przeprowadził z trenerami Piotr Majewski i dowiesz się, czego nauczysz się od doświadczonej, międzynarodowej trenerki, przedsiębiorcy, oraz doradczy zarządów, Beaty Kapcewicz, która do tego gdzie dziś się znajduje, dochodziła piętnastoletnią pracą z managerami i ludźmi sukcesu. 

 

 

Krzysztof Hillar.jpgPoznasz Krzysztofa Hillara, który dzięki swojej zawziętości i swoim chęciom, w ciągu roku zmienił branżę i spełnił swoje marzenie, występując przed tysiącami ludzi i do dziś pomaga w rozwoju osobistym i biznesowym, motywuje klientów i przygotowuje ich do wystąpień publicznych. 

 

 

Joanna Gdaniec.jpgPoznacie również Joannę Gdaniec, przedsiębiorcę, trenerkę, jednocześnie szczęśliwą żonę i mamę dwójki dzieci, która wbrew obiegowym opiniom, potrafi pogodzić ze sobą wszystkie aspekty swojego życia i chętnie nauczy Cię jak samemu tego dokonać. Do tej pory spędziła tysiące godzin na spotkaniach trenerskich i warsztatach z liderami, managerami, zespołami i sprzedawcami, mając jednocześnie na głowie dwójkę dzieci i dom. 

Dalej masz jakieś wymówki?

Dream! Plan! Success!  

Cała ta trójka, wraz gościem specjalnym tej edycji szkolenia, Jakubem B. Bączkiem, trenerem mentalnym mistrzów świata w siatkówce, zaprasza na szkolenie „Dream! Plan! Success!”. Przeprowadzą Cię oni przez swoje pomysły, które do tej pory pomogły im przezwyciężyć wszelkie trudności i wyciągnąć wnioski z dotychczasowych doświadczeń, którymi niedługo będą mogli podzielić się również z Tobą, jeśli tylko tego zechcesz.

Może masz marzenie, pasję, którą chcesz realizować? Może tkwisz w miejscu i chcesz coś zmienić? A może jesteś do tej pory radzącym sobie przedsiębiorcą, który gdzieś po drodze zagubił siebie? Chcesz zrealizować marzenie, plan, który od dawna siedzi w Twojej głowie i czekasz na dobry moment? Na szkoleniu DPS będziesz miał niepowtarzalną szansę zweryfikować to do czego do tej pory doszedłeś, dowiesz się jak zamknąć stare sprawy, które zatrzymują Cię w miejscu, jak radzić sobie z wyzwaniami i przejść od marzenia, przez plan do jego spełnienia.

W poniższym linku znajdziesz trzy video, w których usłyszysz ciekawe historie, przeczytasz więcej szczegółów o szkoleniu i je zamówisz. Dwudniowe szkolenie „Dream! Plan! Success!” odbędzie się w Warszawie, 18 i 19 czerwca 2016 roku, jest coraz mniej czasu, a liczba miejsc jest ograniczona.

Który rodzaj biletów wybierzesz, aby wziąć udział w dwudniowym treningu DPS i zacząć realizować swoje marzenia? Kliknij w link, obejrzyj rozmowy trenerów z Piotrem Majewskim. Może to właśnie Twoja chwila na realizację marzeń, plan i sukces!

Kliknij i zamów Dream! Plan! Success! 

Dodano 2016-06-02 23:29:00, Michał

Wróć do nadrzędnej strony